-> POBIERZ BANNER <-
 -> POBIERZ BANNER <-
 -> POBIERZ BANNER <-
 -> POBIERZ BANNER <-
 -> POBIERZ BANNER <-
 -> POBIERZ BANNER <-

Aktualności

starsze »
Wyniki konkursu 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym ostatnim konkursie, poprzez aplikację SMS Z NIEBA, w którym pytaliśmy o to: Kiedy w Kościele w Polsce obchodzimy święto św. Stanisława Kostki? Poprawna odpowiedź to: 18 września

Z bardzo wielu odpowiedzi konkursowych, które napłynęły w ciągu całego tygodnia, wylosowaliśmy 1. Zwyciężczynią jest: Ilona Wal

Nagrodę w postaci książki „Miłość chodzi po Woodstocku”, ks. R. Jarosiewicza wyślemy w ciągu tygodnia. Gratulujemy serdecznie! 

Zachęcamy do udziału w konkursach, które co tydzień (w sobotę) o godzinie 18:00 ogłaszane są w aplikacji SMS Z NIEBA. 


   ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa SMS Z NIEBA

Ewangelizuj razem z nami! 

Masz telefon z aplikacją SMS z NIEBA i otrzymujesz SMS Z NIEBA? Chcesz przesyłać codziennie to poranne Słowo dalej, np. do tych, którzy nie mają możliwości zainstalowania aplikacji na swoim telefonie? 

Wyślij SMS o treści: "Chcę przesyłać dalej(...)" na numer 512 246 412. W nawiasie wstaw liczbę numerów do ilu osób chcesz przekazywać Słowo, np.: "Chcę przesyłać dalej (2)". Wtedy dostaniesz od nas numery, na które zobowiązujesz się codziennie wysyłać SMS Z NIEBA. 


ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa SMS Z NIEBA

Wyniki konkursu 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym ostatnim konkursie, poprzez aplikację SMS Z NIEBA, w którym pytaliśmy o to: Który papież kanonizował św. Józefinę Bakhitę, której myśli rozsyłamy we wrześniu przez aplikację SMS Z NIEBA? Poprawna odpowiedź to: św. Jan Paweł II.

Z bardzo wielu odpowiedzi konkursowych, które napłynęły w ciągu całego tygodnia, wylosowaliśmy 1. Zwyciężczynią jest: Marlena Milewska

Nagrodę w postaci książki „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień” ks. R. Jarosiewicza wyślemy w ciągu tygodnia. Gratulujemy serdecznie! 

Zachęcamy do udziału w konkursach, które co tydzień (w sobotę) o godzinie 18:00 ogłaszane są w aplikacji SMS Z NIEBA. 


   ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa SMS Z NIEBA

Kurs Nowe Życie 

Czas: 20 – 22 października 2017 r. (piątek – niedziela) 

Miejsce: Dom Rekolekcyjny, ul. Markiefki 89, Katowice Bogucice 

Zapisy oraz więcej informacji: https://zacheusz.katowice.pl/wydarzenie/kurs-nowe-zycie-20-22-10-2017/ 


 ks. Rafał Jarosiewicz

Nocne Czuwanie Młodych 

Czas: 13 października 2017 r. (piątek) 

Miejsce: Sanktuarium Matki Bożej w Kodniu, diecezja siedlecka 

Kontakt: czuwaniekoden@op.pl 

Pod nazwą Nocne Czuwanie Młodych kryją się comiesięczne spotkania młodzieży. Odbywają się one w bazylice, w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej. 

Każde czuwanie rozpoczyna się o godzinie 21:00 Apelem Jasnogórskim i trwa około sześciu godzin. Stałymi punktami są konferencja, Msza św., świadectwa i adoracja Najświętszego Sakramentu. Dość często pojawiają się również Droga Krzyżowa, różaniec i pantomima.

W programie przewidziane są dwie przerwy; jedna trwa ok. 30 min., kolejna troszkę krócej. Czuwanie wypełnione jest śpiewem, animowanym przez grupę muzyczną. Na czuwania przyjeżdża coraz więcej osób. Bywa, że kodeńska bazylika ledwo wszystkich mieści.

Podczas Nocnego Czuwania Młodych każdy może poczuć, czym jest wspólnota. W czasie nocnych spotkań razem się modlimy, śpiewamy, słuchamy, rozmawiamy i żartujemy. Chcemy budować więź z Bogiem i z drugim człowiekiem. Każde czuwanie jest niesamowitym spotkaniem z Jezusem. Odbywa się ono w sakramencie pokuty i pojednania, podczas adoracji, mszy i śpiewów. 

Do przyjazdu na czuwanie zapraszamy wszystkich młodych, którzy są otwarci na działanie Pana Boga i tych, którzy Go dopiero szukają. Przekonacie się, że chrześcijaństwo jest naprawdę czymś pięknym i porywającym. Nocne godziny, spędzone przed obrazem Matki Bożej Kodeńskiej, nie są stracone. Ta jedna noc znaczy bardzo wiele. 

Każde czuwanie ma swój temat i zawsze są jacyś ciekawi goście. Perspektywa spędzenia nocy w kościele nie jest wcale taka zła :)

Przyjedźcie i przekonajcie się sami!


ks. Rafał Jarosiewicz

starsze »