-> POBIERZ BANNER <-
 -> POBIERZ BANNER <-
 -> POBIERZ BANNER <-
 -> POBIERZ BANNER <-
 -> POBIERZ BANNER <-
 -> POBIERZ BANNER <-

Księga gości



Strona 325 z 645
« wsteczdalej »

imię: Joanna
miasto: 
data: 2018-07-30 17:56:51
email: 
gg: 
www: http://
W intencji mojego syna Jakuba o pomyślne rozwiązanie spraw oraz powrót na drogę naszego Pana Jezusa Chrystusa.
imię: Iga
miasto: Lubartów
data: 2018-07-30 17:55:39
email: Ig0rek17@wp.pl
gg: 
www: http://
Za pozytywnie zdaną poprawkę matury z matematyki w sierpniu oraz uwolnienie od nałogu mojego taty.
imię: agnieszka
miasto: 
data: 2018-07-30 14:47:08
email: 
gg: 
www: http://
o uwolenienie Kazika od pożądliwości mężczyzn i imprezowania, by Kazik dojrzał do poważnego związku ze mną oraz uzdrowienie moich relacji z nim, o zakończenie znajomości Kazika z Kuba
imię: agnieszka
miasto: 
data: 2018-07-30 14:45:19
email: 
gg: 
www: http://
za małżeństwo Pawła i Weroniki w tym za syna Dawida oraz o dar macierzyństwa dla córki Dzidzi i Edzia , małżeństwo Ani i Stasia oraz Edzia i Dzidzi, Ani i Marcina, o zdrowie dla mojego taty Andrzeja , o uzdrowienie moich relacji z Kazikiem i moja siostra
imię: siostra
miasto: 
data: 2018-07-30 13:42:32
email: 
gg: 
www: http://
o zdrowie duszy, ciała i psychiki dla Andrzeja
imię: agnieszka
miasto: 
data: 2018-07-25 09:51:00
email: 
gg: 
www: http://
za małżeństwo Pawła i Weroniki w tym za syna Dawida oraz o dar macierzyństwa dla córki Dzidzi i Edzia , małżeństwo Ani i Stasia oraz Edzia i Dzidzi, Ani i Marcina, o zdrowie dla mojego taty Andrzeja , o uzdrowienie moich relacji z Kazikiem i moja siostra
imię: agnieszka
miasto: 
data: 2018-07-25 09:50:30
email: 
gg: 
www: http://
za moją przyjaźń z Kazikiem by nasza przyjaźń się pogłębiał by wola Boża się wypełniła w naszej znajomości , o wyjście z długów i by miała na opłacenia biura i mieszkania,o pracę dla mnie
imię: agnieszka
miasto: 
data: 2018-07-17 12:13:38
email: 
gg: 
www: http://
za małżeństwo Pawła i Weroniki w tym za syna Dawida oraz o dar macierzyństwa dla córki Dzidzi i Edzia , małżeństwo Ani i Stasia oraz Edzia i Dzidzi, Ani i Marcina, o zdrowie dla mojego taty Andrzeja , o uzdrowienie moich relacji z Kazikiem i moja siostra
« wsteczdalej »