imię: Magdalena miasto: data: 2018-05-17 20:44:24 | email: gg: www: http:// |
| Proszę o modlitwę za zdane prawo jazdy, za bardzo dobre oceny, zdrowie dla rodziców i wszystkich bliskich oraz o dobrego partnera życiowego. |
imię: Róża miasto: data: 2018-05-15 19:37:46 | email: gg: www: http:// |
| Prosze o.modlitwę o zdany egzamin prawa jazdy ktory jest mi.ciezko zdac a jest mi bardzo potrzebny. Z panem Bogiem |
imię: Róża miasto: data: 2018-05-15 19:35:16 | email: gg: www: http:// |
| Prosze o modlitwę wszystkich za zdany egzamin prawa jazdy,z ktorym sie borykam i który jest dla.mnie.bardzo.wazny. |
imię: agnieszka miasto: data: 2018-05-14 14:31:02 | email: gg: www: http:// |
| za moje relacje i przyjaźń z Kazikiem by nasze relacje się pogłębiały i by je nikt nie niszczył, byśmy ze sobą codziennie rozmawiali i spotykali oraz by wola Boża wypełniła się w naszej znajomości, o dobrego wierzącego męża dla mnie,bym miała dobre auto d |
imię: agnieszka miasto: data: 2018-05-14 14:30:06 | email: gg: www: http:// |
| za dzieciątko i małżeństwo Pawła i Weroniki oraz o dar macierzyństwa dla córki Dzidzi i Edzia , małżeństwo Ani i Stasia oraz Edzia i Dzidzi, o zdrowie dla mojego taty Andrzeja , o uzdrowienie moich relacji z Kazikiem i moja siostra oraz za dusze mojej zma |
imię: Wiola miasto: data: 2018-05-13 18:19:14 | email: gg: www: http:// |
| Panie Jezu, proszę o łaskę potomstwa dla Agnieszki i Tomka. Ty Panie wszystko możesz... |
imię: agnieszka miasto: data: 2018-05-09 13:11:58 | email: gg: www: http:// |
| za dzieciątko i małżeństwo Pawła i Weroniki oraz o dar macierzyństwa dla córki Dzidzi i Edzia , małżeństwo Ani i Stasia oraz Edzia i Dzidzi, o zdrowie dla moich rodziców Anny i Andrzeja , o uzdrowienie moich relacji z Kazikiem i moja siostra
|
imię: agnieszka miasto: data: 2018-05-09 13:11:42 | email: gg: www: http:// |
| za moje relacje i przyjaźń z Kazikiem by nasze relacje się pogłębiały i by je nikt nie niszczył, byśmy ze sobą codziennie rozmawiali i spotykali oraz by wola Boża wypełniła się w naszej znajomości, o dobrego wierzącego męża dla mnie,bym miała dobre auto d |